تبلیغات در سایت پزشک کرج

لوگو پزشک کرج
وب سایت پزشک کرج، به عنوان رسانه تخصصی زیبایی و پزشکی، در کرج مکانی مناسب برای معرفی پزشک، متخصص، دندانپزشک و جراح در حوزه زیبایی و پزشکی و سلامتی می باشد. رسانه پزشک کرج، با بیش از 300 کلمه کلیدی اصلی و بیش از 10000 کلمه فرعی مربوط به حوزه جراحی زیبایی و پزشکی و دندانپزشکی در صفحه اول گوگل قرار دارد. همین امر موجب شده، روزانه تعداد زیادی مخاطب برای جستجو متخصص زیبایی و پزشکی به این سایت مراجعه کنند. بنابراین بهترین فرصت برای دیده شدن می باشد، وب سایت پزشک کرج با داشتن بیش از 10 پشتیبان و سئو کار حرفه ای توانسته اند با تلاش شبانه روزی ورودی ماهانه خود را نزدیک به 300 هزار کاربر کرجی در روز برسانند، که 300 هزار کاربر واقعی که همگی نیاز به خدمات شما پزشکان، متخصصان و دندانپزشکان و جراحان محترم را دارند. و این آمار در 6 ماه آینده چندین برابر خواهد شد.
نمایش ویدیو درباره پوستر ویدئو تبلیغات در سایت پزشک کرج

نمونه آمار ورودی سایت پزشک کرج

یکی از روش های تبلیغات برای پزشکان، متخصصان، دندانپزشکان محترم، مطب ها و کلینیک های زیبایی، دندانپزشکی، مامایی و… استفاده از سایت هایی مانند سایت پزشک کرج می باشد . سایت پزشک کرج به دلیل سئو بسیار قوی و هزاران بازدید ماهانه باعث میشود بهترین سایت برای شما عزیزان باشد.

✅ یکی از مزایای تبلیغات پزشکی و پزشکان در سایت پزشک کرج برندینگ شما است. به دلیل بازدید بسیار بالای کاربران اینترنتی از این سایت، هزینه ای که شما بابت تبلیغ پزشک یا تبلیغ مطب و کلینیک زیبایی خود پرداخت میکنید بسیار مناسب است و در مقابل بازخورد خیلی خوبی به شما خواهد داد.

✅ اگر بخواهید با کلمات کلیدی حوزه فعالیت خود، سایت خود را سئو کنید نیازمند طی کردن فرایند سئو و گذشت حداقل 10 ماه هستید؛ پزشک کرج کار را برای شما ساده کرده است به دلیل دارا بودن تیم قوی سئو سایت و واحد پشتیبانی، تمام کلمات کلیدی حوزه شما سئو شده و در صفحه اول گوگل قرا گرفته است. به همین دلیل با اطمینان می گوییم که هزینه تبلیغ پزشکی و تبلیغ کلینیک زیبایی شما به خوبی جواب میدهد و باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت تبلیغات و ثبت رزرو جایگاه، فرم زیر را تکمیل کنید. یا به شماره 09124679926 فقط در واتس اپ پیام دهید.

درخواست مشاوره و ثبت رزرو جایگاه

(ضروری)

مدت: 1 ساله

5 میلیون تومان سالانه
  • درج اطلاعات کامل شما
  • درج عکس و نمونه کار
  • درج خدمات کسب و کار
  • توضیحات کامل درباره کسب و کار
  • درج اطلاعات تماس کامل
  • درج لوکیشن (گوگل مپ)
  • درج لینک اینستاگرام و شبکات اجتماعی
  • درج لینک وب سایت (افزایش هزینه)
دکمه بازگشت به بالا