سلب مسئولیت

سلب مسئولیت پزشکی و بهداشتی

مقالات مرتبط سایت پزشک کرج (pezeshkkaraj.com) با سلامت، پزشک، زیبایی، روانشناسی و نبض بازار جهت آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی گردآوری شده و صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.

اطلاعات ارائه شده در محتوای این وب سایت توسط تیم pezeshkkaraj و با توجه به نیاز و جستجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و جمع آوری این مطالب صرفاً افزایش آگاهی عموم مردم است.

با توجه به حساسیت این دسته از مطالب، نویسندگان پزشک کرج همواره سعی در انتشار مطالب دقیق و صحیح داشته اند. با این حال، سایت پزشک کرج توصیه نمی کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در سایت استفده کند، و در همه موارد اول از همه کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت می کند.

توصیه سایت پزشک کرج (pezeshkkaraj.com) این است که کاربران ابتدا برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات پزشکی و بهداشتی و با تایید پزشک برای استفاده از محصولات ذکر شده در مقالات با پزشک مشورت کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت ها بر عهده کاربر می باشد.

در نهایت، وب سایت پزشک کرج (pezeshkkaraj.com) هر گونه مسئولیتی را در قبال هرگونه استفاده از محتوای این وب سایت یا هر اقدامی که بر اساس محتوای این وب سایت انجام شود که منجر به آسیب، اختلال یا عوارض شود، سلب می کند.

دکمه بازگشت به بالا