پروفایل کلینیک زیبایی تاج

پزشک کرجکلینیک زیبایی تاج

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی تاج، در عظیمیه کرج در یکی از بهترین برج های کرج قرار دارد، این کلینیک زیبایی جزء بهترین کلینیک زیبایی در کرج می باشد که توانسته است خدمات نوینی مانند لیزر، پیرسینگ، ژل، بوتاکس، کاشت مو و…را به بسیاری از عزیزان ارائه دهد. یکی از اقداماتی که در این کلینیک بسیار مورد توجه زیباجویان قرار گرفته ، استفاده از نخ برا لیفت صورت و شقیقه ها میباشد. کلینیک تاج مجموعه ای متشکل از مجرب ترین متخصصان زیبایی همراه با پرسنل آموزش دیده و دارای مدارک بین المللی در حوزه ایستتیک و زیبایی در زمینه سلامت، زیبایی، پوست، مو و لیزر می‌باشند.

کلینیک زیبایی تاج

ادامه توضیحات بستن
خدمات
رفع غبغب
تزریق ژل و بوتاکس
لیزر موهای زائد
هایفو تراپی
مزوتراپی
ترمیا آر اف فرکشنال
مزونیدلینگ
انواع مزوتراپی
کربوکسی تراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، عظیمیه – میدان مهران- برج ماندگار – طبقه ٨ – واحد ٨٠٩

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی تاج در کرج، عظیمیه – میدان مهران- برج ماندگار – طبقه ٨ – واحد ٨٠٩ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی تاج را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا