پروفایل کلینیک دندانپزشکی آرمان

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی آرمان

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی آرمان با کادری متخصص و حرفه ای در محیطی آرام و زیبا و کاملاً بهداشتی با 5 سال سابقه درخشان پرسنل خود و جدیدترین روش ترمیم و جراحی دندان در استان البرز در ردیف بهترین کلینیک های دندانپزشکی قرار دارد. کلینیک دندانپزشکی در فردیس آرمان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

کلینیک دندانپزشکی آرمان

ادامه توضیحات بستن
خدمات
 عصب کشی دندان
سفید کردن دندان (بلیچینگ)
کشیدن و جراحی دندان عقل نهفته
جرمگیری و بروساژ
ارتودنسی ثابت و متحرک
جراحی فک و صورت
ایمپلنت
پروتز
جراحی لثه
درمان تخصصی ریشه
دندانپزشکی اطفال
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

شبانه روزی

یکشنبه

شبانه روزی

دوشنبه

شبانه روزی

سه شنبه

شبانه روزی

چهارشنبه

شبانه روزی

پنجشنبه

شبانه روزی

جمعه

شبانه روزی

آدرس و تلفن تماس

کرج، جاده ملارد، نبش گلستان 30 ام، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی آرمان

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی آرمان در کرج، جاده ملارد، نبش گلستان 30 ام، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی آرمان مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی آرمان را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا