پروفایل کلینیک دندانپزشکی آوا

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی آوا

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی آوا در قسمت های تخصصی و همچنین تجهیزات مدرن و مدرن و شش یونیت فعال، اتاق ویژه و بخش کودک آماده ارائه انواع خدمات کاشت، انواع عمل، خدمات زیبایی، عصب کشی، ترمیم، لمینت، انواع روکش دندان با کیفیت و... را ارائه میدهند. به همین دلیل کلینیک دندانپزشکی آوا به بهترین کلینیک متخصص ایمپلنت در گوهردشت کرج تبدیل شده است.

کلینیک دندانپزشکی آوا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ایمپلنت و جراحی های عقل
درمان ریشه
زیبایی (لمینیت)
پروتز
ارتودنسی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

شبانه روزی

یکشنبه

شبانه روزی

دوشنبه

شبانه روزی

سه شنبه

شبانه روزی

چهارشنبه

شبانه روزی

پنجشنبه

شبانه روزی

جمعه

شبانه روزی

آدرس و تلفن تماس

کرج، خیابان اصلی گوهردشت ، بین نهم و دهم غربی

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی آوا در کرج، خیابان اصلی گوهردشت ، بین نهم و دهم غربی مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی آوا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا