پروفایل کلینیک دندانپزشکی الناز نجفی

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی الناز نجفی

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی الناز نجفی به عنوان یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج میباشد. دکتر الناز نجفی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت (با بورد تخصصی) و عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای سامانه پزشکی به شماره 133144 که شامل انواع ارتودنسی (اعم از ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی پیشگیرانه، ارتودنسی کودکان، ارتودنسی ارتودنسی) می باشد. برای بزرگسالان)، اصلاح طرح لبخند، اصلاح ناهنجاری های فک و صورت و غیره می باشد.

کلینیک دندانپزشکی الناز نجفی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ارتودنسی
رشد فک کودکان
اصلاح لبخند
مرتب سازی دندان ها
پر کردن فاصله بین دندان ها
ارتوسرجری
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 12 ظهر الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 12 ظهر الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 12 ظهر الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 12 ظهر الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 12 ظهر الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 13 ظهر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

 کرج ، عظیمیه، میدان طالقانی ، پامچال شمالی، نبش سنبل، پلاک ۲۳، طبقه همکف

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی الناز نجفی در  کرج ، عظیمیه، میدان طالقانی ، پامچال شمالی، نبش سنبل، پلاک ۲۳، طبقه همکف مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی الناز نجفی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا