پروفایل کلینیک دندانپزشکی حکیم

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی حکیم

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی حکیم فردیس در سال ۹۵ فعالیت خود را در زمینه ی دندانپزشکی عمومی و تخصصی اعم از ارتودنسی، ایمپلنت، جراحی، اطفال، زیبایی و پروتز به صورت حرفه ای توسط دندانپزشکان مجرب و متعهد آغاز نموده است. پرسنل حرفه ای، نیروهای آموزش دیده و زبده، پزشکان مجرب، استفاده از مواد با کیفیت و تجهیزات به روز از موارد مهم منشور سازمانی حکیم است. و همین باعث شده کلینیک حکیم به بهترین کلینیک دندانپزشکی در فردیس تبدیل شود.

کلینیک دندانپزشکی حکیم

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ایمپلنت
ارتودنسی
کامپوزیت دندان
دندانپزشکی اطفال
کاشت نگین
پروتز دندان
بلیچینگ دندان
لامینت
RVG
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، فردیس - بین فلکه دوم و سوم - مابین خیابان 25 و 27

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی حکیم در کرج، فردیس – بین فلکه دوم و سوم – مابین خیابان 25 و 27 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی حکیم را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا