پروفایل کلینیک دندانپزشکی سینا

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی سینا

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی سینا متخصص ایمپلنت در فردیس با سابقه درخشان خود نقش بسزایی در بهداشت و درمان دهان و دندان و ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی در فردیس کرج می باشد. این مجموعه با دارا بودن محیط کاملا متفاوت و مدرن و کادری مجرب از دندانپزشکان ارائه دهنده کلیه خدمات رایج و درمانی های تخصصی می باشد. خدمات دندانپزشکی با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای روز دنیا و با تعرفه های بسیار مناسب در این مرکز ارائه می شود.

کلینیک دندانپزشکی سینا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ایمپلنت اندواستیل
ایمپلنت پریواستیل
مانیکور و پدیکور
ایمپلنت یک مرحله ای
ایمپلنت دو مرحله ای
کامپوزیت دندان
عصب کشی
ترمیم دندان
بلبچینگ
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم)

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی سینا در کرج، فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم) مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی سینا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا