پروفایل کلینیک دندانپزشکی فرایش

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی فرایش

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی فرایش با ارائه کلیه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا و تلاش مستمر برای بهینه سازی هر چه بیشتر این امر. لزوم دقت و توجه بالا در تامین مواد و مواد مصرفی با همکاری شرکت های معتبر داخلی و خارجی، همکاری با ممتازترین اساتید دانشگاهی و دندانپزشکان مجرب و متعهد کشور دارد. و به بهترین کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج تبدیل شده است.

کلینیک دندانپزشکی فرایش

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ایمپلنت
جرم گیری
سفیدی دندانها
ارتودنسی
دندانپزشکی کودکان
جراحی لثه
اینترنال بیلیچینگ
پرکردن دندان
لامینت ونیر
کامپوزیت
کامپوزیت فیسینگ
کانال‌های ریشه
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج ، عظیمیه ، بلوار استقلال ، 45 متری کاج (ابتدای بلوار بسیج از سمت عظیمیه) پلاک 11 طبقه 5 واحد 6

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی فرایش در کرج ، عظیمیه ، بلوار استقلال ، 45 متری کاج (ابتدای بلوار بسیج از سمت عظیمیه) پلاک 11 طبقه 5 واحد 6 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی فرایش را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا