پروفایل کلینیک دندانپزشکی معلم

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی معلم

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی معلم واقع درعظیمیه کرج دراستان البرز از مجهزترین کلینیک های استان و همچنین پزشکان با سابقه و با تجربه تشکیل شده است و از استاندارد های بین المللی درعرصه درمان دندان و مراقبت های دندان و زیبایی استفاده شده است. و به بهترین کلینیک دندانپزشکی در عظیمیه کرج تبدیل شده است. کارخود را درچند شاخه پریودنتولوژی برای جراحی ریشه و جرمگیری، بخش جراحی دندان عقل، بخش ایمپلنت دندان و دندان مصنوعی و بریج دندان، بخش آندودنتیکس درمان ریشه دندان، بخش پروتز، بخش ارتودنسی، بخش ترمیمی، بخش زیبایی، بخش رادیولوژی وبخش اطفال آغاز کرده است.

کلینیک دندانپزشکی معلم

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ایمپلنت
جرم گیری
سفیدی دندانها
ارتودنسی
دندانپزشکی کودکان
جراحی لثه
اینترنال بیلیچینگ
پرکردن دندان
لامینت ونیر
کامپوزیت
کامپوزیت فیسینگ
کانال‌های ریشه
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

عظیمیه، کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان طالقانی، نبش کوچه نرگس، کلینیک دندانپزشکی معلم

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی معلم در عظیمیه، کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان طالقانی، نبش کوچه نرگس، کلینیک دندانپزشکی معلم مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی معلم را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا