پروفایل کلینیک دندانپزشکی موذن

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی موذن

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی موذن یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در گوهردشت کرج می باشد که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، درمان ریشه، جراحی و ایمپلنت، پروتزهای ثابت و متحرک، ارتودنسی و اطفال را با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و بالاترین سلامت ارائه می دهد. استانداردها بیماران در محیطی آرام و دلپذیر. در این مرکز تمام تلاش ما ارائه بهترین خدمات، بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است. برای هموطنان مقیم خارج از کشور و یا بیماران پرمشغله امکان انجام عمل های دندانپزشکی خارج از ساعت کاری و در کمترین زمان ممکن می باشد.

کلینیک دندانپزشکی موذن

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ارتودنسی
درمان ریشه
عصب کشی
ایمپلنت
اصلاح خط لبخند
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، رجایی شهر، بلوار موذن، روبروی در اصلی دانشگاه آزاد، ساختمان عابد، پلاک 50، واحد 3

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی موذن در کرج، رجایی شهر، بلوار موذن، روبروی در اصلی دانشگاه آزاد، ساختمان عابد، پلاک 50، واحد 3 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی موذن را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا