پروفایل کلینیک دندانپزشکی پارسه

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی پارسه

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی پارسه متشکل از متخصصین مجرب و باتجربه در حوزه دندانپزشکی و زیبایی با ارائه بروزترین خدمات دندانپزشکی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا خدماتی همچون: خدمات درمانی دندانپزشکی: ایمپلنت دندان، عصب کشی دندان، رفع پوسیدگی دندان، پر کردن دندان و... را ارائه میدهند، در این کلینیک خدمات ایمپلنت بصورت حرفه ای با بهترین متریال روز دنیا انجام میشود. و به یکی از بهترین کلینیک متخصص ایمپلنت در گرهردشت کرج از نظر مردم شناخته شده است.

کلینیک دندانپزشکی پارسه

ادامه توضیحات بستن
خدمات
کامپوزیت ونیر
ارتودنسی دندان
ایمپلنت دندان
اصلاح طرح لبخند
جراحی زیبایی لثه
روکش زیبایی دندان
درمان ریشه دندان
پوسیدگی دندان ها
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، گوهردشت، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی پارسه در کرج، گوهردشت، بلوار ملاصدرا، چهارراه نبوت ، برج پارسه ، طبقه اول مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی پارسه را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا