پروفایل کلینیک زیبایی دکتر حنانی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر حنانی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر حنانی یکی از بهترین کلینیک های لیزر، پوست و مو و همچنین بهترین کلینیک زیبایی در کرج میباشد که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و روز خدمات باکیفیتی ارائه میدهند. در این کلینیک از دستگاه الکساندر برای مشتریان استفاده میشود که بدون درد و تاثیر گذاری عالی رضایت مراجعین را به خود جلب کند. یکی از اولویت های این کلینیک رعایت بهداشت و استریل نگهداشتن محیط و دستگاهاست و یک روش جوانسازی نوین که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته روش PRP میباشد، همچنین کلینیک دکتر حنانی روش PRP را برای مراجعین خود ارائه میدهد.

کلینیک زیبایی دکتر حنانی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
پاکسازی پوست
لاغری موضعی
جوانسازی پوست
فیشیال تخصصی
مزو میکرونیدلینگ
PRP صورت
تزریق بوتاکس
تزریق فیلر
میکروپیگمنتیشن
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

مهرویلای گلشهر. بلوار درختی. بین سه راه تهران و عطار. ساختمان باران. طبقه اول واحد 1

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر حنانی در مهرویلای گلشهر. بلوار درختی. بین سه راه تهران و عطار. ساختمان باران. طبقه اول واحد 1 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر حنانی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا