پروفایل کلینیک زیبایی دکتر پرناز پروندی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر پرناز پروندی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر پرناز پروندی به یکی از مجهزترین و بهترین کلینیک زیبایی در کرج شناخته شده است. شماره نظام پزشکی دکتر پرناز پروندی: 190037 میباشد. جوامع چه آقایان و چه خانمها در تلاش برای زیباسازی پوست خود و رفع چین و چروکها با استفادی از علم روزدنیا میباشند. دکتر پرناز پروندی با استفاده ازبهترین متریال روز دنیا درتلاش برای زیبا سازی پوست زیباجویان میباشد. همچنین شما عزیزان میتوانید در این مرکز از خدمات پوست نظیر تزریق کلاژن ساز ، ژل و بوتاکس و…استفاده کنید.

کلینیک زیبایی دکتر پرناز پروندی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق بوتاکس پیشانی، خط اخم
لیفت ابرو
لیفت بینی
لبخند لثه ای
تعریق زیربغل
ژل لب، گونه، چانه، خط خنده، زاویه فک، کانتورینگ
جوانسازی صورت و دست
تزریق مزوژل های جالپرو، پروفایلو، هیرفیلر
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

تعطیل

یکشنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 17.30 عصر

دوشنبه

تعطیل

سه شنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 17.30 عصر

چهارشنبه

تعطیل

پنجشنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 17.30 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، فلکه اول گوهردشت ، ابتدای خیابان مطهری ، بعد از نیکامال ، جنب پل عابر پیاده ، ساختمان سپیده ، طبقه ۴ ، واحد ۷

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر پرناز پروندی در کرج، فلکه اول گوهردشت ، ابتدای خیابان مطهری ، بعد از نیکامال ، جنب پل عابر پیاده ، ساختمان سپیده ، طبقه ۴ ، واحد ۷ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر پرناز پروندی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا