پروفایل کلینیک زیبایی آتیه

پزشک کرجکلینیک زیبایی آتیه

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی آتیه، واقع در فلکه اول فردیس همه روزه از ساعت 8 الی 18 و با کمک تیم اپراتورهای حرفه ای و محیطی کاملا تمیز و حرفه ای پاسخگوی نیازهای زیبایی شما عزیزان است. و جزو بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در فردیس هستند. کلینیک زیبایی آتیه تمام خدمات زیبایی را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برای ساکنان فردیسی ارائه میدهند تا زیباجویان به نتیجه دلخواه خود برسند.

کلینیک زیبایی آتیه

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیرز موهای زائد
تزریق ژل و فیلر
تزریق چربی
تزریق بوتاکس
کربوکسی‌تراپی
مزوتراپی
مزونیدلینگ
فیشیال تخصصی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 18 عصر

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 18 عصر

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 18 عصر

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 18 عصر

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 18 عصر

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 18 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

فردیس، فلکه اول،برج نگین البرز، طبقه ۶،واحد ۲۶

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آتیه در فردیس، فلکه اول،برج نگین البرز، طبقه ۶،واحد ۲۶ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آتیه را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا