پروفایل کلینیک زیبایی آرا

پزشک کرجکلینیک زیبایی آرا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی آرا در سال 1398 فعالیت حرفه ای و تخصصی خود را آغاز کرد. ابتدا در دو شعبه و پس از گذشت یک سال از فعالیت خود، دو شعبه را با یکدیگر ادغام کرد و با یک شعبه در فردیس کرج با خدمات بیشتر و فضای خدماتی بزرگتر جهت رفاه حال مردم به فعالیت خود ادامه داد. کلینیک آرا لیزر با استفاده از روش های نوین زیبایی و همچنین دستگاه های مدرن در خدمت مراجعین محترم می باشد. و به عنوان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در فردیس شناخته شده است.

کلینیک زیبایی آرا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر موهای زائد
تزریق ژل
هایفوتراپی
کربوکسی تراپی
رفع تاتو و خالکوبی
از بین بردن جای جوش
مزوتراپی
جراحی سرپایی
تزریق بوتاکس
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

فردیس، مارلیک بالاتر از میدان گلها نبش خیابان مینا

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آرا در فردیس، مارلیک بالاتر از میدان گلها نبش خیابان مینا مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آرا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا