پروفایل کلینیک زیبایی آلا

پزشک کرجکلینیک زیبایی آلا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی آلا نیز یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج میباشد. آلا کلینیک یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن پیشرفته ترین فناوری ها را با بالاترین استانداردهای خدمات ارائه می دهیم. ما معتقدیم که زیبایی های دنیای مدرن باید در دسترس همه باشد و سعی می کنیم این باور را در مرکز درمانی خود به واقعیت تبدیل کنیم، این مجموعه تخصصی مراقبت های زیبایی با بهره گیری از کادر پزشکی متعهد و تکنسین های دوره دیده انواع خدمات زیبایی را به مراجعه کنندگان عرضه می نماید.

کلینیک زیبایی آلا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
بوتاکس برداشت خال و ضایعات پوستی
پی آر پی ( PRP )
لیزر موهای زائد
کربوکسی تراپی
ژل و فیلر
هایفوتراپی
میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ
میکرودرم
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

گوهردشت، فلکه اول، برج پارمیدا، طبقه 2، پلاک 201

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آلا در گوهردشت، فلکه اول، برج پارمیدا، طبقه 2، پلاک 201 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آلا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا