پروفایل کلینیک زیبایی آنسه

پزشک کرجکلینیک زیبایی آنسه

درباره کلینیک

برای انجام تزریقات زیبایی به ویژه تزریق فیلر در کرج می توانید به کلینیک زیبایی آنسه مراجعه کنید. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک تزریق فیلر در کرج می باشند و ضمن داشتن تجربه و تخصص کافی، انواع خدمات زیبایی پوست و مو و فیلر را با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند. همچنین رضایت بالای مردم کرج سبب شده تا ما نام کلینیک زیبایی آنسه را در وبسایت پزشک کرج قرار دهیم.

کلینیک زیبایی آنسه

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق انواع فیلر زیر چشم
تزریق انواع فیلر لب
تزریق انواع فیلر گونه
تزریق مزوژل و ژل لب، میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ
هایفوتراپی، مزوتراپی، پی آر پی، فیشیال و پاکسازی پوست
لیزر موهای زائد صورت و بدن
رفع چین و چروک، لیفت با نخ، ماساژ و زاویه سازی صورت
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، عظیمیه، بلوار کاج، پل آزادگان، جنب مبل ویستا، ساختمان البرز، واحد 24

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آنسه در کرج، عظیمیه، بلوار کاج، پل آزادگان، جنب مبل ویستا، ساختمان البرز، واحد 24 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آنسه را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا