پروفایل کلینیک زیبایی آوینا

پزشک کرجکلینیک زیبایی آوینا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی آوینا یکی از بهترین کلینیک های تخصصی پوست و مو در کرج می باشد که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد و این کلینیک از بدو تاسیس سعی در ارائه خدمات تخصصی و موثر در زمینه پوست، مو، لیزر و زیبایی، کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز دنیا انجام می شود. و همین باعث شده کلینیک زیبایی آوینا به عنوان بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج تبدیل شود.

کلینیک زیبایی آوینا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
بلفاروپلاستی
تزریق چربی
لیفت با نخ
جوانسازی پوست
لیزر موهای زائد
کاشت ابرو
کاشت مو
تزریق ژل و بوتاکس
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، گوهردشت، خیابان آزادی، نبش یازدهم غربی، پلاک 9

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آوینا در کرج، گوهردشت، خیابان آزادی، نبش یازدهم غربی، پلاک 9 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آوینا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا