پروفایل کلینیک زیبایی آپیلنس

پزشک کرجکلینیک زیبایی آپیلنس

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی آپیلنس با داشتن کادر حرفه ای و متریال درجه یک، یکی از بهترین مرکز بوتاکس در کرج می باشد، این کلینیک با کیفیت بالای خدماتی که ارائه میدهد بین مردم شهر کرج محبوب می باشد. کلینیک زیبایی آپیلنس در سال 1399 افتتاح شد. این کلینیک دارای کادری مجرب و محیطی لوکس و بهداشتی میباشد. در این کلینیک میتوانید از تمامی خدمات زیبایی با بکار گیری بهترین تکنولوژی روز دنیا، بهترین دستگاه ها و با کیفیت ترین متریال برای تزریق بوتاکس استفاده کنید.

کلینیک زیبایی آپیلنس

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر موهای زائد
لاغری موضعی
مزوتراپی
اولترا کویتیشن
ماسک LED
تزریق ژل و بوتاکس
لیفت با نخ
هیدرودرم
میکرودرم
مزو ژل
میکرونیدلینگ
مزونیدلینگ
زاویه سازی صورت
مزورویتا
پروتیج
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج ، دهقان ویلای دوم ، خیابان شهید منفرد نیاکی ، روبروی دبیرستان سایپا، پلاک ۳

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آپیلنس در کرج ، دهقان ویلای دوم ، خیابان شهید منفرد نیاکی ، روبروی دبیرستان سایپا، پلاک ۳ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آپیلنس را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا