پروفایل کلینیک زیبایی آیسان

پزشک کرجکلینیک زیبایی آیسان

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی آیسان با بیش از ده سال تجربه در زمینهٔ جراحی زیبایی و پوست، به عنوان یک مرکز معتبر تزریق بوتاکس در گوهردشت شناخته می‌شود. این کلینیک زیبایی در گوهردشت با استفاده از تکنولوژی روز و تیم متخصص پزشکی، به ارائهٔ خدمات با کیفیت و ایمن در زمینهٔ بهبود ظاهر گوهردشت می‌پردازد. در کلینیک آیسان، فرآیند تزریق بوتاکس با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و مواد با کیفیت انجام می‌شود.

کلینیک زیبایی آیسان

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر موهای زائد
هایفوتراپی
مزوتراپی
تزریق بوتاکس
مزونیدلینگ
میکرونیدلینگ
فیشیال
کویتیشن
کربوکسی تراپی
تزریق ژل
لیزر کیوسوئیچ
کربن تراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

گوهردشت، بلوار رستاخیز، بین نهم و دهم شرقی، ساختمان پزشکان کسری، مرکز لیزر آیسان

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آیسان در گوهردشت، بلوار رستاخیز، بین نهم و دهم شرقی، ساختمان پزشکان کسری، مرکز لیزر آیسان مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آیسان را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا