پروفایل کلینیک زیبایی افرا

پزشک کرجکلینیک زیبایی افرا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی افرا جزو برترین کلینیک لاغری در کرج میباشد. این کلینیک در عظیمیه میدان طالقانی ابتدای بلوار شریعتی قرار دارد. در این کلینیک از چند روش برای لاغری بدون بازگشت استفاده میشود. همچنین کلینیک زیبایی افرا یکی از محبوب ترین کلینیک ها از نظر دستگاه های پیشرفته، تمیزی و نظافت، پرسنل حرفه ای، پزشک های با علم و متبحر، به عنوان یکی از بهترین کلینیک های زیبایی و لاغری در کرج شناخته شده است.

کلینیک زیبایی افرا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ترواسکالپ
ماساژ
مزو چربی سوز
کربوکسی
فیشیال
بوتاکس
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 18.30 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 18.30 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 18.30 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 18.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 18.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 18.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

عظیمیه میدان طالقانی ابتدای بلوار شریعتی جنب مخابرات مجتمع تجاری پارادایس طبقه ۱۰ واحد ۱۰۰۲

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی افرا در عظیمیه میدان طالقانی ابتدای بلوار شریعتی جنب مخابرات مجتمع تجاری پارادایس طبقه ۱۰ واحد ۱۰۰۲ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی افرا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا