پروفایل کلینیک زیبایی بلا

پزشک کرجکلینیک زیبایی بلا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی بلا یک مرکز زیبایی و کلینیک لیزر موهای زائد در گوهردشت است که خدمات متنوعی در زمینه لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و رفع مشکلات پوستی ارائه می دهد. این مرکز با بهره گیری از تجهیزات مدرن و تکنولوژی های روز و دارای تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین مجرب می باشد. کلینیک بلا یک مرکز زیبایی و لیزر معتبر و با سابقه در کرج می باشد.

کلینیک زیبایی بلا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
پاکسازی پوست
تزریق بوتاکس
کاشت مو
تزریق ژل لب
ژل و بوتاکس
لیزر موهای زائد
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

گوهردشت، فلکه اول ابتدای بلوار میرزایی پرور رو به روی موبایل آتیلا ساختمان مبین واحد 8

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی بلا در گوهردشت، فلکه اول ابتدای بلوار میرزایی پرور رو به روی موبایل آتیلا ساختمان مبین واحد 8 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی بلا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا