Behta-Beauty-Clinic

پزشک کرجکلینیک زیبایی بهتا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی بهتا یک مرکز زیبایی، درمانی حرفه ای است که در این مرکز از بهترین دکتر کاشت مو برخوردار می باشد این کلینیک از نظر مردم گوهردشت کرج یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در گوهردشت کرج می باشد، در این کلینیک پیشرفته ترین فناوری ها را با بالاترین استانداردهای خدمات ارائه می دهیم.

کلینیک زیبایی بهتا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
کاشت مو
کاشت ابرو
بوتاکس
برداشت خال و ضایعات پوستی
پی آر پی ( PRP )
لیزر موهای زائد
تزریق ژل و فیلر
کربوکسی تراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

گوهردشت ، کوی اتحاد ، تقاطع خیابان فروردین و خیابان روزبهانی ، روبروی مسجد الرحمن

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی بهتا در گوهردشت ، کوی اتحاد ، تقاطع خیابان فروردین و خیابان روزبهانی ، روبروی مسجد الرحمن مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی بهتا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا