پروفایل کلینیک زیبایی جانا

پزشک کرجکلینیک زیبایی جانا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی جانا با مجهزترین دستگاه های روز دنیا و کادری حرفه ای به عنوان یکی از بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس در گوهردشت و در زمینه خدمات تخصصی پوست، مو و زیبایی به شمار می رود. همچنین این مجموعه با پزشکان مجرب و خوش نام در استان البرز و بهترین ها را ارائه می دهد. شما میتوانید به این کلینیک زیبایی اعتماد کنید ونتیجه بسیار خوبی را دریافت کنید.

کلینیک زیبایی جانا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر موهای زائد
هایفوتراپی
مزوتراپی
تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس زیر بغل
مزونیدلینگ
میکرونیدلینگ
فیشیال
کویتیشن
کربوکسی تراپی
تزریق ژل
لیزر کیوسوئیچ
کربن تراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 11 صبح الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 11 صبح الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

فلکه اول گوهردشت، برج پارمیدا، جنب کویر موتور، طبقه 7 واحد 703

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی جانا در فلکه اول گوهردشت، برج پارمیدا، جنب کویر موتور، طبقه 7 واحد 703 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی جانا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا