پروفایل کلینیک زیبایی دکتر جواد واحدی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر جواد واحدی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر جواد واحدی، با شماره نظام پزشکی 4458 عضو انجمن تغذیه ایران فعالیت خود را در زمینه زیبایی و تناسب اندام از سال 1395 آغاز کرد و در کرج و تهران فعالیت می کند. هدف از ایجاد این وب سایت ارائه اطلاعات علمی و عملی در مورد تغذیه در زمینه رژیم غذایی می باشد انواع درمان های تغذیه ای انواع بیماری ها روش های علمی افزایش و کاهش وزن، رفع سلولیت و کاهش وزن موضعی با دستگاه های (cavitationT, RF و غیره) و همچنین ارتباط با بیماران محترم. دکتر جواد واحدی عضو انجمن چاقی آمریکا و عضو انجمن تغذیه بالینی اروپا نیز میباشد. و همین امر باعث شده این مجموعه به بهترین کلینیک لاغری در کرج تبدیل شود.

کلینیک زیبایی دکتر جواد واحدی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تغذیه و رژیم درمانی و لاغری موضعی
شیوه های نوین کاهش وزن طبق آخرین متد علمی
رفع چاقی های موضعی و سلولیت (شکم، پهلو، بازو)
کاهش سایز در هر جلسه بدون بازگشت
تجویز رژیم غذایی جهت افزایش قد در کودکان
تعیین جنسیت نوزاد با رژیم غذایی
تغذیه درمانی در بیماریهای گوناگون
ارائه رژیم های غذایی متناسب با دوران های مختلف زندگی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

خیابان شهید بهشتی ، مابین میدان شهدا و چهار راه طالقانی ، برج آرین ، طبقه 6 ، واحد 16

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر جواد واحدی در خیابان شهید بهشتی ، مابین میدان شهدا و چهار راه طالقانی ، برج آرین ، طبقه 6 ، واحد 16 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر جواد واحدی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا