پروفایل کلینیک زیبایی دکتر زمانی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر زمانی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر زمانی با بیش از 19 سال سابقه در زمینه زیباسازی صورت و بدن با مجرب ترین تیم پزشکی و خبره ترین تیم مشاوره ای و بهترین مواد مصرفی مورد تایید وزارت بهداشت و درمان آماده ی ارائه کلیه خدمات زیبایی، ژل، کلاژن، بوتاکس و جراحی زیبایی فعالیت دارد، این کلینیک زیبایی یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس میباشد.

کلینیک زیبایی دکتر زمانی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق بوتاکس مصپورت و دیسپورت
لیزر موهای زاید با دستگاه الکساندریت و دایوت
جوانسازی پوست دست و صورت
پروفایلو
تزریق چربی
چانه و گونه خط خنده
تزریق ژل فیلر کلاژن
لیفت با نخ
هایفوتراپی
میکرودرم ابریژن
میکرونیدلینگ
پاکسازی حرفه ای پوست با جدیدترین متد و دستگاه ها
پلاسما ژل
مزوتراپی
لایه برداری شیمیایی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج ،فردیس، بعد از فلکه دوم ، خیابان شانزدهم ، روبروی درمانگاه به آفرین

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر زمانی در کرج ،فردیس، بعد از فلکه دوم ، خیابان شانزدهم ، روبروی درمانگاه به آفرین مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر زمانی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا