پروفایل کلینیک زیبایی دکتر شهناز قرایی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر شهناز قرایی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر شهناز قرایی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در شهر کرج در زمینه پوست، مو و زیبایی، خدمات درمانی، مزوتراپی، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، میکرودرم، پاکسازی، فیشیال، میکرونیدلینگ، RF فرکشنال، هایفوتراپی و … می باشد. این کلینیک زیبایی در گوهردشت یکی از بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس در گوهردشت کرج می باشد.

کلینیک زیبایی دکتر شهناز قرایی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق ژل
تزریق بوتاکس
هایفو
فرکشنال RF
میکرونیدلینگ
کربوکسی تراپی
میکرودرم ابریژن
لیفت صورت با کاشت نخ
لیفت و جوانسازی صورت با طب سوزنی
درمان قطعی لک با طب سوزنی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 11 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 11 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 11 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، فلکه اول گوهردشت، خیابان دوم شرقی، ساختمان تندیس

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر شهناز قرایی در کرج، فلکه اول گوهردشت، خیابان دوم شرقی، ساختمان تندیس مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر شهناز قرایی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا