پروفایل کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی که چندین سال در زمینه پوست، مو کاشت مو و زیبایی فعال و با تجربه بوده و به همت همکاران ممتاز و مدرن ترین تجهیزات امروزی به یکی از مجهزترین ها تبدیل شده است. و بهترین کلینیک کاشت مو در فردیس کرج که با توجه به شرایط می توانند بهترین مشاوره و مدرن ترین خدمات را به هر مراجعه کننده ارائه دهند.

کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
پی آر پی (PRP)
کاشت مو و ابرو به رویش نوین
تزریق بوتاکس
تزریق فیلر
تزریق چربی
لیزر موهای زائد
پلاسما جت
کربوکسی‌تراپی
مزوتراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج - فردیس - فلکه اول - برج نگین البرز - طبقه چهارم - واحد ۱۷

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی در کرج – فردیس – فلکه اول – برج نگین البرز – طبقه چهارم – واحد ۱۷ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا