پروفایل کلینیک زیبایی دکتر میرزایی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر میرزایی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر میرزایی با استفاده از آخرین تکنولوژی دستگاه های لیزر (سایناشور، کندلا 2021 و 2022) آماده ارائه بهترین کیفیت در فعال ترین مرکز لیزر فردیس کرج (همه روزه از ساعت 9 الی 21) می باشد و همچنین کلیه خدمات زیبایی را ارائه می دهد. همچنین کلینیک زیبایی دکتر میرزایی به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو در فردیس کرج تبدیل شده است. از جمله: تزریق ژل، بوتاکس، چربی، مزونلینگ، لایه برداری، مزوتراپی، پی آر پی سر و صورت، لیزر موهای زائد، کاشت مو و... انجام میشود. در این کلینیک شرایطی فراهم آوری شده است که مراجعه کنندگان بتوانند با استفاده از جدید ترین متد های پزشکی و جدید ترین تجهیزات که توسط پزشک و اپراتور های ماهر انجام میشود، از خدمات استفاده کنند.

کلینیک زیبایی دکتر میرزایی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
مزوتراپی و مزوژل (جوانسازی پوست)
تزریق فیلر : زاویه سازی و مادلینگ صورت
تزریق فیلر لب
تزریق چربی صورت و دست و واژن 
مزونیدلینگ، میکرونیدلینگ، لیفتینگ
تزریق بوتاکس و جوانسازی چهره
هیرفیلر: درمان ریزش مو
PRP سر و صورت
لیزر موهای زائد
هایفوتراپی
بلافاروپلاستی
کاشت مو و ابرو
مزوتراپی
پلاسماجت
سابسیژن
برداشتن خال
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

جمعه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

آدرس و تلفن تماس

فردیس، فلکه اول، برج نگین طبقه 7 واحد 37

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر میرزایی در فردیس، فلکه اول، برج نگین طبقه 7 واحد 37 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر میرزایی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا