پروفایل کلینیک زیبایی دکتر هدیه امین

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر هدیه امین

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر هدیه امین یکی از بهترین کلینیک لاغری در کرج شناخته شده است، دکتر هدیه امین با 29 سال تجربه در زمینه زیبایی و لاغری دارند. کلینیک ایشان به یکی از بهترین دکتر تغذیه در کرج شناخته شده است و با کادر مجربی که دارد خدمات با کیفیتی را به شما عزیزان ارائه میدهد. دکتر هدیه امین با شماره نظام پزشکی 46441 تمام خدمات زیبایی را در کلینیک خود ارائه میکنند.

کلینیک زیبایی دکتر هدیه امین

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق چربی و کانتورینگ
جوانسازی و لیفت صورت
لاغری
لاغری موضعی با آراف و کویتیشن
جوانسازی با آراف
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20:30 شب

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20:30 شب

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20:30 شب

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20:30 شب

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20:30 شب

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20:30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج ، مهرویلا ، میدان مادر ، بلوار یادگار امام ، نبش خیام شرقی ، ساختمان ایران زمین ، طبقه دوم

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر هدیه امین در کرج ، مهرویلا ، میدان مادر ، بلوار یادگار امام ، نبش خیام شرقی ، ساختمان ایران زمین ، طبقه دوم مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر هدیه امین را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا