پروفایل کلینیک زیبایی دکتر پریسا حاجی احمدی

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر پریسا حاجی احمدی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر پریسا حاجی احمدی یک مرکز تخصصی برای انجام تزریق بوتاکس و تنواع خدمات زیبایی در فردیس با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته متخصصان پزشکی مجهز شده است. این کلینیک با تمرکز بر جلوگیری از چین و چروک صورت و بهبود ظاهر زیبایی پوست، خدمات بوتاکس را ارائه می‌دهد. تیم پزشکان متخصص در کلینیک دکتر حاجی احمدی با دانش فنی بالا و تجربه کافی در زمینه تزریق بوتاکس فعالیت می‌کنند. و به بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در فردیس تبدیل شده است.

کلینیک زیبایی دکتر پریسا حاجی احمدی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
از بین بردن موهای زائد
کاشت مو
جراجی پلک
بوتاکس
تزریق ژل
جوانسازی
تزریق چربی
تقویت رشد مو
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 10.30 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

فردیس، کانال غربی، خیابان بیست و یکم، پ 256، ساختمان کلاسیک 4، طبقه 6 واحد 11

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر پریسا حاجی احمدی در فردیس، کانال غربی، خیابان بیست و یکم، پ 256، ساختمان کلاسیک 4، طبقه 6 واحد 11 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر پریسا حاجی احمدی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا