پروفایل کلینیک زیبایی دکتر OK

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر OK

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی دکتر OK جزو برترین کلینیک زیبایی در فردیس میباشد. کلینیک زیبایی دکتر اوکی به عنوان اولین مرکز زیبایی در فردیس با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز فعالیت خود را آغاز کرد. کلینیک دکتر اوکی با کسب رتبه برتر کشوری و اخذ گواهینامه کیفیت مدیریت و همچنین به دلیل قانونی بودن موسسه و رعایت پروتکل های بهداشتی به عنوان چهارمین کلینیک تخصصی پوست و مو شناخته شد.

کلینیک زیبایی دکتر OK

ادامه توضیحات بستن
خدمات
پلاسما تراپی
فیشیال تخصصی
میکرودرم
کرایوتراپی
پی ار پی
 درمان انواع بیماری های پوستی و ریزش مو
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

فردیس ، فلکه دوم ، کوچه ۱۵ ام غربی ، ساختمان سرو ، پلاک ۴ ، واحد ۲

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر OK در فردیس ، فلکه دوم ، کوچه ۱۵ ام غربی ، ساختمان سرو ، پلاک ۴ ، واحد ۲ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر OK را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا