پروفایل کلینیک زیبایی سامان اسکین

پزشک کرجکلینیک زیبایی سامان اسکین

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی سامان اسکین یکی از مجهزترین مراکز زیبایی پوست و مو و کلینیک تزریق فیلر در کرج میباشد. این مجموعه تخصصی مراقبت های زیبایی در یک محیط وسیع و مدرن واقع شده و ضمن دسترسی به دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته با آخرین تکنولوژی های روز دنیا، بهترین خدمات تزریق فیلر را به مراجعه کنندگان کرجی عرضه می دارد. علاوه بر این کلینیک زیبایی سامان با بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان از یک تیم پزشکی حاذق و متبحر و همچنین تکنسین های کارآزموده تشکیل شده است.

کلینیک زیبایی سامان اسکین

ادامه توضیحات بستن
خدمات
هایفوتراپی، مزوتراپی، پی آر پی، فیشیال و پاکسازی پوست
تزریق فیلر زیر چشم
تزریق مزوژل و ژل لب، میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ
تزریق فیلر لب
لیزر موهای زائد صورت و بدن
تزریق فیلر گونه
تزریف فیلر بینی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9.30 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، بین میدان توحید و خیابان امیری، نبش بانک سامان، برج سامان، ط 4 واحد 45

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی سامان اسکین در کرج، بین میدان توحید و خیابان امیری، نبش بانک سامان، برج سامان، ط 4 واحد 45 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی سامان اسکین را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا