پروفایل کلینیک زیبایی لوانا

پزشک کرجکلینیک زیبایی لوانا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی لوانا یکی از بهترین کلینیک تزریق فیلر در کرج محسوب می شود. این کلینیک تخصصی مراقبت های زیبایی با در اختیار داشتن کادر پزشکی و اپراتورهای متخصص و دوره دیده، از دستگاه پیشرفته با آخرین فناوری روز دنیا برای ارائه انواع خدمات زیبایی به زیباجویان استفاده می کند. از این روش کیفیت و سرعت ارائه خدمات در این کلینیک تزریق فیلر در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. هم اکنون نیز برترین و حاذق ترین دکتران متخصص  تزریق فیلر در این مرکز حضور دارد و این ویژگی منحصر به فرد موجب افزایش کیفیت تزریقات زیبایی در کلینیک زیبایی لوانا شده است.

کلینیک زیبایی لوانا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق مزوژل و ژل لب، میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ
هایفوتراپی، مزوتراپی، پی آر پی، فیشیال و پاکسازی پوست
لیزر موهای زائد صورت و بدن
تزریق انواع فیلر زیر چشم
تزریف فیلر بینی
تزریق فیلر چانه
تزریق انواع فیلر لب
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، ساختمان پزشکان آراد طبقه 3 واحد 302

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی لوانا در کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، ساختمان پزشکان آراد طبقه 3 واحد 302 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی لوانا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا