پروفایل کلینیک زیبایی لیزر گوهردشت

پزشک کرجکلینیک زیبایی لیزر گوهردشت

درباره کلینیک

ما در کلینیک زیبایی لیزر گوهردشت سعی داریم با جدیدترین روش های لیزر موهای زائد بدن و انواع خدمات زیبایی را به شما کمک کنیم. با استفاده از لیزر تا 80 تا 90 درصد موهای بدن شما را کاهش می دهیم و چون این کار را به درستی و در فواصل مناسب انجام می دهیم، دیگر شاهد رشد مجدد آن نخواهید بود. وقتی صورت و بدنی عاری از موهای زائد داشته باشید، و چهره بسیار زیبایی داشته باشید، اعتماد به نفس بیشتری برای حضور در مجالس و مراسم خواهید داشت. این مجموعه به یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در گوهردشت شناخته شده است.

کلینیک زیبایی لیزر گوهردشت

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق ژل و بوتاکس
لیزر موهای زائد با دستگاه الکس پلاتینیوم 2022
لیفت صورت به وسیله نخ
تزریق چربی
مزوتراپی و مزونیدلینگ
ترزیق مزوژل های جوانساز
پلاسمای بینی
برداشت خال
تزریق آنزیم
پاکسازی و فیشیال
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج . گوهردشت . خیابان اول اصلی(میرزایی پرور غربی) . پلاک 70 . طبقه 3 . واحد 6

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی لیزر گوهردشت در کرج . گوهردشت . خیابان اول اصلی(میرزایی پرور غربی) . پلاک 70 . طبقه 3 . واحد 6 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی لیزر گوهردشت را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا