پروفایل کلینیک زیبایی ویولت

پزشک کرجکلینیک زیبایی ویولت

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی ویولت جزو برترین کلینیک های لاغری در کرج میباشد که شما میتوانید از بهترین دستگاه های روز دنیا برای زیبایی اندام خود استفاده کنید. کلینیک ویولت یکی از برترین کلینیک ها در منطقه هفت تیر کرج میباشد. از ویژگی های این کلینیک میتوان به مواردی چون: رعایت نکات بهداشتی، قیمت مناسب خدمات کلینیک، برخورد و رفتار مناسب، استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته، کادر دانش آموخته و متخصص و.. اشاره کرد. همچنین به عنوان یکی از بهترین کلینیک لاغری در کرج شناخته شده است.

کلینیک زیبایی ویولت

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تغذیه و رژیم درمانی و لاغری موضعی
شیوه های نوین کاهش وزن طبق آخرین متد علمی
رفع چاقی های موضعی و سلولیت
کاهش سایز در هر جلسه بدون بازگشت
تجویز رژیم غذایی جهت افزایش قد در کودکان
تغذیه درمانی در بیماریهای گوناگون
ارائه رژیم های غذایی متناسب با دوران های مختلف زندگی
از بین بردن سلولیت های بدن
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

چهار راه هفت تیر، بلوار دانش آموز، بعد از درمانگاه کلانتری، نبش لوازم خانگی اسنوا، ساختمان مهرشاد طبقه سوم واحد 6

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی ویولت در چهار راه هفت تیر، بلوار دانش آموز، بعد از درمانگاه کلانتری، نبش لوازم خانگی اسنوا، ساختمان مهرشاد طبقه سوم واحد 6 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی ویولت را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا