Pars-Beauty-Clinic

پزشک کرجکلینیک زیبایی پارس

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی پارس یکی از مجهزترین و بهترین کلینیک های لیزر موهای زائد در فردیس می باشد که کلیه درمان های مربوط به زیبایی، لیزر موهای زائد، و انواع خدمات درمانی و زیبایی را با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و بالاترین سلامت ارائه می دهد. کلینیک زیبایی پارس واقع شده در فردیس، ایستگاه پیک، می باشد. شما می توانید با تماس گرفتن شماره های این کلینیک زیبایی جهت ثبت نوبت دهی اقدام نمایید.

کلینیک زیبایی پارس

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لایه برداری و جوان سازی با میکرودرم
لیزر موهای زائد
خال برداری با لیزر
رفع چین و چرک با بوتاکس
تزریق ژل کرایو
سرمادرمانی رفع زگیل
مزوتراپی
انواع خدمات زیبایی
انواع خدمات درمانی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

شبانه روزی

یکشنبه

شبانه روزی

دوشنبه

شبانه روزی

سه شنبه

شبانه روزی

چهارشنبه

شبانه روزی

پنجشنبه

شبانه روزی

جمعه

شبانه روزی

آدرس و تلفن تماس

فردیس، جاده ملارد،ایستگاه پیک،مرکزجراحی محدود و کلینیک تشخیصی درمانی شبانه روزی پارس

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی پارس در فردیس، جاده ملارد،ایستگاه پیک،مرکزجراحی محدود و کلینیک تشخیصی درمانی شبانه روزی پارس مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی پارس را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا