پروفایل کلینیک زیبایی پرتو اندام

پزشک کرجکلینیک زیبایی پرتو اندام

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی پرتو اندام با مدیریت مهندس اکبری یکی از بهترین کلینیک کاشت مو در فردیس کرج میباشد. در این کلینیک کاشت مو و ابرو به روش های نوین و با بهترین دستگاه ها انجام میشود. اگر بعلت ریزش مو یا علت هایی دیگر موهای خود را از دست داده اید، میتوانید از طریق کاشت مو زیبایی را به موهای خود بازگردانید. با معاینات پزشک کلینیک و جلسه مشاوره شما میتوانید بهترین و دقیق ترین تصمیم را برای زیبا سازی موهای خود بگیرید. و همچنین به یکی از کلینیک های پوست و مو در کرج تبدیل شده است.

کلینیک زیبایی پرتو اندام

ادامه توضیحات بستن
خدمات
پی آر پی (PRP)
کاشت مو و ابرو به رویش نوین
تزریق بوتاکس
تزریق فیلر
تزریق چربی
لیزر موهای زائد
پلاسما جت
کربوکسی‌تراپی
مزوتراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

فردیس، بلوار بهاران غربی

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی پرتو اندام در فردیس، بلوار بهاران غربی مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی پرتو اندام را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا