پروفایل کلینیک زیبایی کلیندخت

پزشک کرجکلینیک زیبایی کلیندخت

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی کلیندخت جزو مجهزترین کلینیک های زیبایی در گوهردشت کرج است، و به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در گوهردشت تبدیل شده است. که در زمینه زیبایی، لیزر مو، ژل و بوتاکس، و جوانسازی پوست فعالیت می کند. خدمات ارائه شده در کلینیک کلیندخت مطابق با استانداردهای روز جهان است و همه روزه در تلاش هستیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم.

کلینیک زیبایی کلیندخت

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر موهای زائد
ژل و بوتاکس
تزریق ژل لب
کاشت مو
تزریق بوتاکس
پاکسازی پوست
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8.30 بح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 8.30 بح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 8.30 بح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 8.30 بح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 8.30 بح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 8.30 بح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، گوهردشت، خیابان دوم غربی، فاز2 پلاک 63

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی کلیندخت در کرج، گوهردشت، خیابان دوم غربی، فاز2 پلاک 63 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی کلیندخت را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا