پروفایل کلینیک فیزیوتراپی امین

پزشک کرجکلینیک فیزیوتراپی امین

درباره کلینیک

کلینیک فیزیوتراپی امین با شماره نظام ۵۲۹۳ جزو بهترین کلینیک های فیزیوتراپی در کرج میباشد. این مرکز مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها شامل مگنت ، لیزر پر توان ، کامپرشن ، ترکشن ، الکترو تراپی ، اولتراسوند ،و .... تمرین درمانی پیشرفته و اختصاصی زیر نظر کارشناس ارشد کاردرمانی و حرکات اصلاحی انجام میشود درای نیدلینگ و سوزن خشک و منیپولیشن توسط فیزیوتراپست انجام میشود ارائه کلیه خدمات فیزیوتراپی در منزل نیز انجام میشود.

کلینیک فیزیوتراپی امین

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر پرتوان 15w
الکترو تراپی
مگنت
ترکشن گردن و کمر
کامپرشن
سوزن خشک
تیپینگ - تکار
آسیب های ورزشی
بیوفیدبک
فیزیو تراپی سالمندان
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، عظیمیه، میدان مهران، خیابان ندای جنوبی، نبش بن بست رز، ساختمان پزشکان تخت جمشید

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک فیزیوتراپی امین در کرج، عظیمیه، میدان مهران، خیابان ندای جنوبی، نبش بن بست رز، ساختمان پزشکان تخت جمشید مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک فیزیوتراپی امین را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا