iranmehr-physiotherapy-clinic

پزشک کرجکلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر

درباره کلینیک

کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر به عنوان یکی از بهترین کلینیک فیزیوتراپی در کرج شناخته شده است. این کلینیک فیزیوتراپی در مهرشهر کرج واقع شده است و در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده و با کادری مجرب، در زمینه درمان بیماری های: ارتوپدی (گردن درد، کمر درد، درمان محدودیت های حرکتی بدنبال شکستگیها، مشکلات مفصلی، …) نورولوژی (سکته مغزی، ضربه های مغزی، MS، …) آسیب های ورزشی (توانبخشی رباط صلیبی، منیسک، پیچ خوردگی مچ پا، …) روماتیسمی (آرتریت روماتویید، لوپوس، اسپوندیلیت آنکیلوزان،…) با ارائه برنامه های جامع توانبخشی در خدمت بیماران گرامی می باشد.

کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزرپرتوان و مگنت تراپی والکترو اکوپانچر
درای نیدلینگ و الکتروتراپی
اینترفرنشیال و مکانوتراپی
ماساژ و آموزش حرکات اصلاحی
توانبخشی آسیب های ورزشی در ورزشکاران
استفاده از پک بهداشتی برای هر بیمار
ارائه برنامه های تمرین درمانی تخصصی به بیماران
نظارت و کنترل دقیق برانجام تمرینات توسط فیزیوتراپیست
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، مهرشهر. بلوار ارم، نرسیده به خیابان افشار، مجتمع رز (بالای فروشگاه سالیان)، بلوک یک، طبقه ۳، واحد17

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر در کرج، مهرشهر. بلوار ارم، نرسیده به خیابان افشار، مجتمع رز (بالای فروشگاه سالیان)، بلوک یک، طبقه ۳، واحد17 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا