shafabakhsh-physiotherapy-clinic

پزشک کرجکلینیک فیزیوتراپی شفابخش

درباره کلینیک

کلینیک فیزیوتراپی شفابخش یکی از بهترین و باتجربه ترین مرکز فیزیوتراپی در کرج می باشد، و با بهره گیری از کادری مجرب توانبخشی درد های حاد و مزمن : کمر ، گردن ، آرتروز ، زانو ، سردرد ، آسیب های ورزشی ، توانبخشی دردهای عضلانی و مفصلی خارپاشنه با شاک ویو و لیزر پرتوان و ارائه درمان های دستی و الکتروتراپی. کلینیک فیزیوتراپی شفابخش طرف قرارداد با : بیمه ایران ، بیمه ما ،و بانک ملی و شرکت نفت میباشد. این کلینیک با خدمات ارزنده ای که تاکنون ارائه کرده از نظر مردم جزو بهترینهاست به همین خاطر ما نام این کلینیک را در وبسایت پزشک کرج قرار داده ایم.

کلینیک فیزیوتراپی شفابخش

ادامه توضیحات بستن
خدمات
فیزیوتراپی در بیماری های ارتوپدی، نورولوژی، ورزشی و سالمندان و...
مجهز به دستگاه های شاک ویو و لیزر پرتوان
انجام تخصصی درمان های دستی و درای نیدلینگ (سوزن خشک)
دارای بهترین و جدیدترین دستگاه های روز دنیا
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، فلکه اول گوهردشت ، ابتدای خیابان مطهری ، جنب فروشگاه پرسپولیس ، ساختمان آویسا ، طبقه ۴ ، واحد ۸

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک فیزیوتراپی شفابخش در کرج، فلکه اول گوهردشت ، ابتدای خیابان مطهری ، جنب فروشگاه پرسپولیس ، ساختمان آویسا ، طبقه ۴ ، واحد ۸ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک فیزیوتراپی شفابخش را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا