پروفایل کلینیک فیزیوتراپی پرتو

پزشک کرجکلینیک فیزیوتراپی پرتو

درباره کلینیک

کلینیک فیزیوتراپی پرتو با شماره نظام پزشکی ۶۲۷۲ به یکی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج از نظر مردم شهرستان فردیس شناخته شده است. به همین خاطر ما نام این کلینیک را در وبسایت پزشک کرج قرار داده ایم. این کلینیک مجهز به بهترین دستگاه ها و متد درمانی میباشد و توانسته خدمات ارزنده ای از قبیل لیزر پرتوان، سوزن تراپی،منوال تراپی، فیزیوتراپی بعد از جراحی، فیزیوتراپی در بیماران سکته مغزی و فیزیوتراپی مخصوص ورزشکاران و... در کلینیک خود ارائه دهد.

کلینیک فیزیوتراپی پرتو

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر تراپی
اولتراسوندتراپی
CPM
اینتر فرنشیال
الکترو تراپی
مکانو تراپی
حرکات اصلاحی
درای نیدلینگ
منوال تراپی
درمان های دستی
یزیوتراپی در بیماران سکته مغزی
فیزیوتراپی بعد از جراحی
منوال تراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

فردیس فلکه پنجم بسمت فلکه چهارم خیابان 50 شرقی فیزیوتراپی پرتو

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک فیزیوتراپی پرتو در فردیس فلکه پنجم بسمت فلکه چهارم خیابان 50 شرقی فیزیوتراپی پرتو مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک فیزیوتراپی پرتو را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا