پروفایل کلینیک زیبایی نشاط

پزشک کرجکلینیک زیبایی نشاط

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی نشاط در کرج به یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در کرج تبدیل شده است. کلینیک زیبایی نشاط بهترین جراحان بلفاروپلاستی را دارد و خدمات بی نظیر و باکیفیتی را به شما ساکنان کرج ارائه میدهد. و این کلینیک یکی از بهترین ها از نظر مردم کرج می باشد، این مجموعه پزشکی جزو تاپ ترین و مدرن ترین کلینیک هایی است که در کرج فعالیت میکند و این مطب با داشتن پرسنل بسیار حرفه ای به یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در کرج تبدیل شده است. و خدماتی مثل جراحی بلفاروپلاستی در این کلینیک انجام میشود، تا زیباجو را به نتیجه دلخواه خود برسانند.

کلینیک زیبایی نشاط

ادامه توضیحات بستن
خدمات
تزریق ژل و بوتاکس
لیزر موهای زائد
جوان سازی پوست
کربوکسی تراپی
کاشت مو
کاشت‌ ریش
تزریق چربی
لیفت با نخ
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 17 عصر

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 17 عصر

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 17 عصر

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 17 عصر

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 17 عصر

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 17 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

عظیمیه، پایین تر از میدان اسبی، نبش پاسداران شرقی، روبروی داروخانه دکتر احسان دوست ،ساختمان پزشکان نور،مطب دکتر مختاری ( خدمات پزشکی زیبایی نشاط )

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی نشاط در عظیمیه، پایین تر از میدان اسبی، نبش پاسداران شرقی، روبروی داروخانه دکتر احسان دوست ،ساختمان پزشکان نور،مطب دکتر مختاری ( خدمات پزشکی زیبایی نشاط ) مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی نشاط را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا