پروفایل کلینیک چشم پزشکی نورنگاه

پزشک کرجکلینیک چشم پزشکی نورنگاه

درباره کلینیک

شاید همه شما کلینیک چشم پزشکی نورنگاه را به عنوان بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج بشناسید، اما در این کلینیک به صورت تخصصی جراحی بلفاروپلاستی با بهترین دکترهای مجرب را انجام میدهند، بلفاروپلاستی یا جراحی پلک برای اصلاح عیوب پلک بالا و پایین انجام می شود. جراحی بلفاروپلاستی در ایران عموماً به جراحی زیبایی شناخته می شود و بسیاری از کلینیک های مراقبت از پوست و مو در این زمینه فعالیت می کنند. در این راستا کلینیک چشم پزشکی نورنگاه به عنوان یکی از بهترین کلینیک جراح بلفاروپلاستی در کرج شناخته شده است.

کلینیک چشم پزشکی نورنگاه

ادامه توضیحات بستن
خدمات
انجام جراحی های افتادگی پلک ،زیبایی پلک
بلفاروپلاستی فوقانی و تحتانی
درمان بیماری های پلک
لیفت شقیقه ، لیفت اندوسکوپی پیشانی
لیفت ابرو
جراحی اکتروپیون انتروپیون و مشکلات پلکی
جراحی اربیت و حدقه چشم
جراحی تومورهای پلک و تومورهای حدقه چشم
جراحی استرابیسم و انحراف چشم
تزریق تخصصی بوتاکس دور چشم و پیشانی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 11 صبح الی 17 عصر

یکشنبه

از ساعت 11 صبح الی 17 عصر

دوشنبه

از ساعت 11 صبح الی 17 عصر

سه شنبه

از ساعت 11 صبح الی 17 عصر

چهارشنبه

از ساعت 11 صبح الی 17 عصر

پنجشنبه

از ساعت 11 صبح الی 17 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، رجایی شهر، خیابان شهید معینی، کلینیک فوق تخصص و جراحی چشم نور نگاه البرز

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک چشم پزشکی نورنگاه در کرج، رجایی شهر، خیابان شهید معینی، کلینیک فوق تخصص و جراحی چشم نور نگاه البرز مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک چشم پزشکی نورنگاه را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا