پروفایل کلینیک زیبایی پارسیس

پزشک کرجکلینیک زیبایی پارسیس

درباره کلینیک

دکتر مریم امینیان با شماره نظام پزشکی: ۱۰۲۱۵۴ و مدیر کلینیک زیبایی پارسیس میباشد، ایشان توانسته است کلینیک پارسیس را به عنوان یکی از بهترین کلینیک کاشت مو در کرج تبدیل کند. این مرکز تخصصی کاشت مو کرج مسلماً میتواند نیازهای زیبایی شما را به خصوص در زمینه های کاشت مو، کاشت ریش و سبیل را برای شما زیباجویان عزیز با بهترین کیفیت انجام دهد.

کلینیک زیبایی پارسیس

ادامه توضیحات بستن
خدمات
کاشت مو
لیزر موهای زائد
جوانسازی پوست
تزریق ژل بوتاکس
چربی بلفاروپلاستی
لیپوساکشن
لیپوماتیک
انواع لیفت با نخ
بوکال فت
کاشت ریش
رتینول تراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9.30 صبح تا 19.30 عصر

یکشنبه

از ساعت 9.30 صبح تا 19.30 عصر

دوشنبه

از ساعت 9.30 صبح تا 19.30 عصر

سه شنبه

از ساعت 9.30 صبح تا 19.30 عصر

چهارشنبه

از ساعت 9.30 صبح تا 19.30 عصر

پنجشنبه

از ساعت 9.30 صبح تا 13.30 ظهر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، مهرشهر بلوار شهرداری بعد از خیابان ۲۱۵ ساختمان سهند طبقه چهارم

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی پارسیس در کرج، مهرشهر بلوار شهرداری بعد از خیابان ۲۱۵ ساختمان سهند طبقه چهارم مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی پارسیس را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا