پروفایل کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان

پزشک کرجکلینیک چشم پزشکی نوردیدگان

درباره کلینیک

کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان در سال 1380 با همت جمعی از چشم پزشکان در کرج تاسیس گردید که با تلاش بی چون و چرا و خالصانه پرسنل مرکز و استقبال همشهریان محترم خدمات ارائه شده از نظر کمی و کیفی هر روز در حال ارتقاء می باشد. با افزایش جمعیت شهر و به ویژه تبدیل کرج به مرکز استان، نیاز به ایجاد یک درمانگاه بزرگ و کاملاً پیشرفته به صلاح شهروندان عزیز احساس شد. و به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج تبدیل شده است.

کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان

ادامه توضیحات بستن
خدمات
جراحی قرنیه
جراحی های شبکیه
ارزیابی طول قدامی - خلفی کره
بوتاکس
آب سیاه (گلوکوم)
اصلاح عیوب انکساری
بررسی سیستم اشکی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

جمعه

از ساعت 8 صبح الی 20.30 شب

آدرس و تلفن تماس

کرج – جهانشهر – بلوار مولانا- کلینیک چشم نوردیدگان

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان در کرج – جهانشهر – بلوار مولانا- کلینیک چشم نوردیدگان مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک چشم پزشکی نوردیدگان را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا