پروفایل کلینیک چشم پزشکی نور فردیس

پزشک کرجکلینیک چشم پزشکی نور فردیس

درباره کلینیک

کلینیک چشم پزشکی نور فردیس، در محله فردیس و خیابان سی و نهم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از یازده درمانگاه در محله فردیس می‌باشد. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک چشم پزشکی در کرج می باشد. با اکثر بیمه ها قرارداد دارند و شما میتوانید از خدمات بیمه طرف قرارداد این کلینیک استفاده کنید.

کلینیک چشم پزشکی نور فردیس

ادامه توضیحات بستن
خدمات
جراحی قرنیه
جراحی های شبکیه
ارزیابی طول قدامی - خلفی کره
بوتاکس
آب سیاه (گلوکوم)
اصلاح عیوب انکساری
بررسی سیستم اشکی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 8 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 8 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 8 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 8 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 8 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 8 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، فردیس،خیابان شهدای فردیس،خیابان سی و نهم

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک چشم پزشکی نور فردیس در کرج، فردیس،خیابان شهدای فردیس،خیابان سی و نهم مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک چشم پزشکی نور فردیس را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا