پروفایل کلینیک زیبایی کاملیا

پزشک کرجکلینیک زیبایی کاملیا

درباره کلینیک

اگر به دنبال مرکز زیبایی معتبر و تخصصی در کرج هستید، کلینیک زیبایی کاملیا یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج تبدیل شده است، و با سالها تجربه و تخصص با کادری مجرب در اختیار شماست. کلینیک لیزر کاملیا متشکل از کادر پزشکی متخصص و آموزش دیده، با تجربه‌ای طولانی در مسائل زیبایی و همچنین با پرسنلی آموزش دیده و متخصص همواره سعی بر راضی نگه داشتن شما زیباجو عزیزان و کمک کردن به هموطنان عزیز البرز در راه رسیدن به تصویر ایده‌آل خودشان داشته است.

کلینیک زیبایی کاملیا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
پاکسازی صورت
درمان اسکار و جوش
پاک کردن تاتو
آبرسانی صورت
رفع خطوط خنده
زاویه سازی صورت
مزوتراپی
میکرونیدلینگ
لیفتینگ و هایفوتراپی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19.30 شب

جمعه

از ساعت 10 صبح الی 18 عصر

آدرس و تلفن تماس

کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی کاملیا در کرج، درختی، نبش کوچه۴، ساختمان فرشتگان، ط۴، واحد۴۰۱ـ۴۰۲ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی کاملیا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا